چه چیزی باعث موفقیت ما شده است

درباره راهبردهای ما بیشتر بدانید

ما فروشگاه آنلاین نیستیم ، در واقع یک بازار آنلاین از انواع چسب های عمومی و صنعتی و ابزار آلات مربوط به چسب را فراهم کردیم و به شما کمک کنیم تا راه حل مشکل و نیاز خود در زمینه چسب را از طریق ما پیدا کنید و بتوانیم کمی در وقت با ارزش شما صرفه جویی کنیم .

ما باور داریم در کنار شما و تجربیات ارزشمند شما (که باعث افتخار بزرگی برای فروشگاه آنلاین چسب می باشد) می توانیم راه حل های مناسبی برای همه خلق کنیم .

هدف ما بازار کاملی از انواع چسب ها ، اسپری های عمومی و صنعتی ، محصولات نگهداری خودرو و اطلاعات مربوط به آن ها می باشد . و برای رسیدن به این هدف در کنار شما گام بر میداریم و تلاش می کنیم .

فروشگاه آنلاین چسب یک پلتفرم نیست بلکه سبک تازه ای در خرید آنلاین و ارائه راه حل های استفاده از انواع چسب است . سبک جدیدی برای صنایع ، کارخانه ها ، شرکت خودروسازی ، کارهای ساختمانی و عموم

باید اعلام کنیم که ما همه این اتفاقات خوب و تجربیات گرانبها را مدیون اعتماد شما کاربران و مشتریان ارجمند هستیم . شما کاربران و مشتریانی که هر روز پیشنهادها ، نظرات و تجربیات خود را برای بهتر شدن این مجموعه با ما در میان می گذارید و ما را از خود می دانید و با ما همراه هستید .

چگونه شروع کردیم؟

داستان شکل گیری فروشگاه آنلاین چسب

داستان چسبان از آبان سال 1400 شکل گرفت با توجه به تحقیقات جامع در بازارهای مربوط به چسب و فروشگاه های آنلاین چسب ، متوجه این موضوع شدیم که در بخش مربوط اطلاع رسانی ، اطلاعات جامع در مورد چسب و همچنین شیوه ی استفاده از آن و ارائه راه حل مربوط به چسب ضعف بزرگی داریم .

با توجه به این موضوع خود را آماده یک کسب و کار بر پایه دانش و فروش در زمینه ی انواع چسب های عمومی و صنعتی ، اسپری های عمومی و صنعتی ، ابزارآلات و محصولات نگهداری خودرو ، کردیم.